Zamknij

Media: Beata Szydło miała wypadek. Zderzenie dwóch aut na A4 pod Wrocławiem

18.10.2021 15:22
Beata Szydło
fot. Damian Klamka/East NEWS

Beata Szydło miała wypadek. Do kolizji doszło na trasie A4 w kierunku Wrocławia - informuje portal 24wroclaw.pl.

Beata Szydło uczestniczyła w wypadku drogowym, w którym zderzyły się dwa auta. Portal 24wroclaw.pl poinformował, że europosłanka PiS siedziała za kierownicą osobowego audi. 

Media: Beata Szydło miała wypadek na autostradzie A4

Według portalu 24wroclaw.pl do wypadku doszło w poniedziałek około 7.30 na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina. W kolizji miało brać udział auto należące do europosłanki PiS.

Kierowca osobowego forda, w wyniku niezachowania należytej odległości, najechał na tył osobowego audi. Według świadków, na jakich powołuje się wrocławski portal, samochodem kierowała Beata Szydło. Nikt nie został ranny.

Policja potwierdziła, że do wypadku doszło, ale nie podała, jakoby jednym z pojazdów podróżowała była premier. – W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: osobowe audi, którym kierowała kobieta, oraz osobowy ford, za którego kierownicą siedział mężczyzna. Oboje podróżowali sami – przekazał sierż. szt. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji, cytowany przez "Gazetę Wyborczą".

Według policji to kierowca forda doprowadził do zderzenia i - jak poinformował sierż. szt. Jarząb, nałożono na niego mandat karny. Ford miał uszkodzony przód, a w audi uszkodzenia były kosmetyczne - dodał funkcjonariusz, cytowany przez "GW".

RadioZET.pl/24wroclaw.pl/"Gazeta Wyborcza"