Zamknij
wypadek z udziałem Beaty Szydło
4 Zobacz galerię
fot. 24wroclaw.pl

Do wypadku z udziałem Beaty Szydło miało dojść na autostradzie A4 w okolicach Wrocławia - poinformował portal 24wroclaw.pl, który opublikował zdjęcia z kolizji. Zderzyły się dwa auta. Nikt nie został ranny.

Beata Szydło uczestniczyła w wypadku drogowym. Do kolizji dwóch aut doszło w poniedziałek około 7.30 na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina. O zdarzeniu poinformował 24wroclaw.pl.

Według świadków, na których się powołał portal, europosłanka PiS siedziała za kierownicą osobowego audi. Dodano jednak, że "nie są to potwierdzone źródła".

Beata Szydło miała wypadek. Policja: Ford najechał na tył audi

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu asp. szt. Łukasz Dutkowiak powiedział Polskiej Agencji Prasowej, że do kolizji doszło na 159. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia.

- Osobowy ford najechał na tył osobowego audi. Fordem kierował mężczyzna, a audi prowadziła kobieta. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Mężczyzna, który kierował fordem, został ukarany mandatem - powiedział Dutkowiak.

Ford miał uszkodzony przód, a w audi uszkodzenia były kosmetyczne - przekazał sierż. szt. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". 

RadioZET.pl/ 24wroclaw.pl - zdjęcia dzięki uprzejmości portalu/PAP/"Gazeta Wyborcza"