Beata Szydło śpiewa z mieszkańcami Siedlec. Ten filmik podbija sieć [WIDEO]

Redakcja
27.10.2017 10:34
Beata Szydło śpiewa z mieszkańcami Siedlec. Ten filmik podbija sieć [WIDEO]
fot. PAP/EPA

Premier Beata Szydło odwiedziła Siedlce. Spotkała się z mieszkańcami miasta oraz pracownikami hali produkcyjnej Mostostalu. Wizyta została uzupełniona o "część artystyczną". 

Premier Beata Szydło wraz z ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim wzięła udział w uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę nowej linii produkcyjnej krat pomostowych w hali produkcyjnej Mostostal Siedlce.

Wizyta, oprócz oficjalnych przemówień, została uświetniona także "częścią artystyczną". Uczestnicy spotkania z premier Szydło w pewnym momencie wzięli się za ręce i "bujali" w rytm muzyki. Słowa piosenki, którą zaśpiewali, dotyczyły Siedlec - małej ojczyzny i miejsca wartego odwiedzenia. Atmosfera przypominała trochę swojską biesiadę. Beata Szydło, choć chyba nieco spięta, uśmiechała się podczas całego występu, a nawet próbowała dotrzymać kroku innym jeśli chodzi o śpiewanie słów piosenki. 

Podczas spotkania z mieszkańcami Siedlec Beata Szydło dużo mówiła o drugiej rocznicy sukcesu wyborczego PiS. Podkreślała, że partia rządząca "wsłuchała się w głos Polaków". 

RadioZET.pl/KM