Zamknij

Beata Tadla spotkała na manifestacji przeciw reformie PiS.....siostrę Krystyny Pawłowicz

Redakcja
22.07.2017 16:55
Protest
fot. Twitter/Beata Tadla

Manifestacje sprzeciwu wobec forsowanej przez PiS reformy sądownictwa stają się coraz częstsze i coraz liczniejsze. Przyciągają zarówno zwykłych obywateli, jak i osoby publiczne. Jedną z nich jest Beta Tadla. Dziennikarka spotkała na wczorajszym proteście siostrę jednej z najbardziej kontrowersyjnych posłanek partii rządzącej Krystyny Pawłowicz.

Beata Tadla jest jedną z wielu znanych osobistości, które regularnie uczestniczą w protestach przeciw obecnej władzy. Ma z nią osobiste porachunki, ponieważ to właśnie w wyniku "dobrej zmiany" i objęcia sterów w TVP przez Jacka Kurskiego, została rok temu zwolniona ze stacji.

Na wczorajszej manifestacji, dziennikarka spotkała wyjątkową protestującą. Byłą nią Elżbieta Pawłowicz, siostra kontrowersyjnej i słynącej z wielu nienawistnych wypowiedzi posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. O tym niezwykłym spotkaniu, Tadla poinformowała na swoim profilu na Twitterze:

"W czasie wieczornego spaceru spotkałam przypadkową spacerowiczkę. Miłą panią Pawłowicz. Elżbietę Pawłowicz" - czytamy w poście.

Siostry Pawłowicz - mówiąc najdelikatniej - nie darzą się wzajemną sympatią z powodu różnic w poglądach politycznych. Parlamentarzystka w jednym z wywiadów zaprzeczała nawet, jakoby miała siostrę. Ciekawe, co myśli teraz.

RadioZET.pl/Fakt.pl/MP