Zamknij

Zaginął 20-letni Bernard. Młody Polak zniknął we Francji

Magdalena Kulej
16.01.2020 17:43
Bernard Daniel Ignatowicz zaginął w Nowy Rok we Francji. Młody Polak może być w Krakowie
fot. Fundacja ITAKA

Bernard Daniel Ignatowicz zaginął w Nowy Rok we Francji. Wcześniej 20-latek mieszkał w rodzinnym Białymstoku i w Łodzi. Służby podejrzewają, że chłopak może przebywać w Polsce, prawdopodobnie na terenie Krakowa. Policja i rodzina zaginionego apelują o pomoc.

Bernard Daniel Ignatowicz od kilku miesięcy mieszkał i pracował w Vaud'herland. Po raz ostatni był widziany 1 stycznia w miejscowości Mantes la Jolie niedaleko Paryża, gdzie spędzał sylwestra.

Jeszcze przed północą telefonicznie składał rodzicom życzenia noworoczne. Miał wtedy powiedzieć, że wraca do domu. Od tego czasu rodzina nie ma z nim jednak kontaktu, a jego telefon jest wyłączony. Podejrzewa się, że chłopak mógł przyjechać do Polski.

Bernard Daniel Ignatowicz zaginął

Zaginiony 20-latek jest wysportowany, ma 178 cm wzrostu, krótkie blond włosy i niebieskie oczy.

screenshot-scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net-2020.01.16-17_36_21

Zaginięcie zostało zgłoszone francuskiej policji w Mantes la Jolie. Pomóc w poszukiwaniach można zarówno służbom w tym kraju jak i w Polsce, dzwoniąc pod numer 112.

Informacje można przekazywać też do Fundacji ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70. Swój prywatny numer (503 523 701) udostępnia też siostra Bernarda, Karolina. 

Zobacz także

RadioZET.pl/ITAKA/Facebook