Zamknij

Bestialski napad na młodą kobietę w Gliwicach. Policja szuka sprawcy [FOTO]

Redakcja
26.01.2018 20:39
Bestialski napad na młodą kobietę w Gliwicach. Policja szuka sprawcy [FOTO]
fot. Policja

Gliwiccy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji i odnalezieniu napastnika, który nieopodal tunelu dworca PKP pobił młodą kobietę, zabierając jej torebkę. Bandyta pozostaje nieuchwytny od 10 grudnia zeszłego roku. Policjanci opublikowali jego wizerunek, licząc na pomoc internautów.

Od zdarzenia minęło półtora miesiąca, jednak dopiero teraz mundurowi zdecydowali się na publikację wizerunku sprawcy. 10 grudnia 2017 r. mężczyzna rzucił się na kobietę, bijąc w twarz i łapiąc za szyję, przewracając na ziemię. Na końcu napastnik zabrał poszkodowanej torbę marki Lasocki z zawartością kosmetyków i odzieży – czytamy na portalu Gliwice.naszemiasto.pl.

Bestialski napad na kobietę

Tożsamość agresora wciąż nie jest znana. Poszukiwany ma ok. 25 lat i w momencie ataku iał na sobie kurtkę z białym skośnym pasem na wysokości klatki piersiowej, z kapturem, ciemne spodnie jeansowe, oraz obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwą.

Poszukiwania trwają

Osoby, mające wiedzę na temat tożsamości, lub miejsca przebywania poszukiwanego, proszeni są o kontakt z detektywami z II komisariatu w Gliwicach. Jak podaje portal Gliwice.naszemiasto.pl, mundurowi gwarantują pełną anonimowość.

Informacje można przekazywać mailowo: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefonicznie, pod całodobowy numer 32 239 02 00.

Zdjęcia napastnika i miejsca ataku:

RadioZET.pl/Gliwice.naszemiasto.pl/strz