Zamknij

Zmasakrowane zwłoki na budowie. 24-latek zabił swojego ojca?

11.07.2019 17:18
Zmasakrowane zwłoki na budowie. 24-latek zabił swojego ojca?
fot. Shutterstock

Prokuratura Rejonowa w Białogardzie postawiła w czwartek 24-latkowi zarzut zabójstwa w Dębczynie 62-letniego ojca. Wstępne oględziny zwłok wskazują na cięte rany głowy i na to, że po ciele ofiary mógł przejechać samochód.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Prokurator rejonowy w Białogardzie Jarosław Zając poinformował PAP, że jeszcze w czwartek prokuratura wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Zaznaczył, że do rozpoznania wniosku nie będzie informował o okolicznościach dotyczących popełnienia przestępstwa.

Zobacz także

Prokurator powiedział, że na piątek rano została zaplanowana sekcja zwłok 62-latka. Dodał, że wstępne oględziny wskazały na rany cięte głowy zadane ostrym narzędziem. Prawdopodobnie po ciele ofiary przejechał samochód, który znajdował się na posesji, gdzie znaleziono zwłoki. Sekcja ma potwierdzić, które obrażenia spowodowały śmierć.

Zobacz także

Ciało 62-latka znaleziono w środę rano w Dębczynie na posesji, gdzie z synami budował niewielki dom. Przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady. W środę policja zatrzymała 24-letniego syna ofiary.

RadioZET.pl