Zamknij

Zabił szpadlem, a po zwłokach przejechał autem? Zatrzymano podejrzanego

10.07.2019 17:57
Białogard. Zmasakrowane zwłoki w Dębczynie. Zatrzymano podejrzanego
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Zmasakrowane zwłoki znaleziono w środę na placu budowy w miejscowości Dębczyno pod Białogardem. Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna został zabity przy użyciu szpadla, a po zwłokach przejechano samochodem. Lokalne media jeszcze tego samego dnia poinformowały, że policja zatrzymała już podejrzanego.

Do makabrycznego odkrycia w Dębczynie pod Białogardem doszło w środę przed południem. Wstrząsające informacje na temat śmierci mężczyzny ujawnił m.in. portal TVP Info. ''Do zabójstwa użyto szpadla. Po mężczyźnie przejechano samochodem'' - czytamy. Ciało mężczyzny przykryto plandeką.

Zobacz także

Krzysztof Kozber z prokuratury okręgowej w Koszalinie potwierdza, że w Dębczynie faktycznie znaleziono zwłoki, nie komentuje jednak okoliczności jego śmierci. Najpierw musi zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Jeszcze w środę lokalny portal bialogardzianin.pl przekazał, że w tej sprawie zatrzymano już podejrzanego. Z nieoficjalnych ustaleń portalu wynika, że mężczyzna na widok mundurowym zaczął uciekać. Zatrzymano go po krótkim pościgu.

Zobacz także

RadioZET.pl/bialogardzianin.pl/PAP/Powiat Białogardzki News 24/TVP Info/Polsat News