Obierała warzywa i dźgnęła męża nożem. Mężczyzna zmarł

Redakcja
06.06.2018 08:52
nóż
fot. Shutterstock

W Białym Kościele w woj. dolnośląskim doszło do tragedii. Kobieta dźgnęła nożem swojego męża. Wcześniej miało dojść do awantury.

Kobieta sama zadzwoniła na policję. Poinformowała o zaatakowaniu 84-letniego męża nożem. Jak później wyjaśniła, kiedy obierała tym narzędziem warzywa, mężczyzna miał uderzyć ją w głowę. Na miejsce przyjechała policja, pogotowie i straż pożarna. Próbowano reanimować mężczyznę, ale bez efektu. 84-latek zmarł.

– Jak doszło do tragedii? Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta obierała warzywa na podwórku. W pewnym momencie podszedł do niej mąż i jakimś tępym narzędziem uderzył ją w głowę. Wtedy kobieta zadała mu cios nożem, którym obierała warzywa – ustaliła „Gazeta Wrocławska”.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

Kilka miesięcy temu w Łukowie 54-latek usiłował zabić żonę, dźgając ją nożem. Kobietę uratował przypadkowy świadek i natychmiastowa operacja w szpitalu. Sąd wydał najniższą z przewidzianych w kodeksie kar. W Zakroczymiu żona nie zniosła nękania i wbiła mężowi nóż w serce. Próbowała zgłosić, że mąż się nad nią psychicznie znęca, ale policja ją zbyła.

Zobacz też:

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska/maal