Zamknij

Dramat w Białymstoku. Emeryt rzucił się z 11. piętra

Redakcja
21.05.2018 10:41
Białystok
fot. Google Maps

Tragedia na jednym z osiedli w Białymstoku. W niedzielę w krzakach w pobliżu wieżowca znaleziono zwłoki 80-letniego mężczyzny — podaje „Super Express”. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak relacjonuje znajomy 80-latka, mężczyzna w niedzielny poranek skarżył się, że jest zmęczony i „ma wszystkiego dość”. — Nie przypuszczałem jednak, że w głowie znajomego kołaczą się aż tak potworne myśli. Przecież każdy ma czasem gorszy dzień — dodaje w rozmowie z „Super Expressem”. 

Zwłoki 80-letniego emeryta znaleziono przed południem. Na ciało mężczyzny leżące w krzakach obok jedenastopiętrowego wieżowca natknął się przypadkowy przechodzień. Zebrani wokół ludzie wezwali na miejsce patrol policji. 

Zobacz także

— Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia, ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej — mówi „SE” sierż. Elżbieta Zaborowska z biura prasowego podlaskiej policji.

Z relacji sąsiadów wynika, że 80-latek wjechał windą na ostatnie piętro wieżowca, wszedł do jednego z mieszkań i wyskoczył z okna. Szczegółowe okoliczności śmierci emeryta wyjaśni policyjne śledztwo.

RadioZET.pl/Super Express/DG