Porwanie w Białymstoku. Napastnicy siłą wciągnęli do samochodu matkę z małym dzieckiem [NOWE FAKTY]

Redakcja
07.03.2019 11:45
Porwanie w Białymstoku. Napastnicy siłą wciągnęli do samochodu matkę z małym dzieckiem [NOWE FAKTY]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Dramatyczne zdarzenia w Białymstoku. Dwóch mężczyzn siłą wciągnęło do samochodu 25-letnią kobietę z dzieckiem. Porywacze poruszają się ciemnozielonym citroenem. Prawdopodobnie wyjechali z miasta.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do porwania matki z dzieckiem doszło w czwartek, po godzinie 10 rano, na ulicy Dziesięciny 47 w Białymstoku. Trwa obława na sprawców.

Wiadomo, że dwóch zamaskowanych mężczyzn poruszających się ciemnozielonym Citroenem C4 Xsara Picasso wysiadło z auta i siłą wciągnęło do samochodu matkę i jej 3-letnią córkę Amelkę. Według wstępnych ustaleń towarzyszyła im starsza osoba, która mogła być babcią dziecka.

Jak wynika z policyjnych informacji, napastnicy wyjechali z Białegostoku w kierunku zachodnim. Samochód, którym się poruszają, ma numery rejestracyjne BL 60803. W Podlaskiem numery zaczynające się na BL mają samochody zarejestrowane w Łomży. Policja nie wyklucza jednak, że mogą to być zagraniczne numery rejestracyjne lub że samochód ma już zmienione tablice.

Child Alert - co to jest i na czym polega system alarmowy Child Alert?

Policja szuka świadków tego zdarzenia i prosi o pomoc wszystkich, którzy wiedzą coś w tej sprawie. Przesłuchana została już osoba, która zawiadomiła policję o uprowadzeniu.

RadioZET.pl/radio.bialystok.pl/mistobialystok.pl/PAP/TVN24/MK