Zamknij

Zaginęła 13-letnia Amelia. Policja apeluje o pomoc

19.09.2020 21:04
Zaginiona Amelia Makowska
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginęła 13-letnia Amelia Makowska - alarmuje białostocka policja oraz grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Dziewczynka wyszła z placówki opiekuńczej i od tej pory nie skontaktowała się z nikim z bliskich ani opiekunów. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa.

Zaginęła 13-letnia Amelia Makowska. O zaginięciu dziewczynki donosi m.in. grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Nastolatka 30 sierpnia 2020 roku po godzinie 16.00 wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białymstoku przy ulicy Słonimskiej. Od tamtej pory z 13-latką nie ma żadnego kontaktu. Dziewczynka nie odezwała się do swojej rodziny ani opiekunów.

Zobacz także

Dokładna data zaginięcia dziewczynki nie jest pewna. Białostocka policja podaje, że nastolatka opuściła teren placówki 15 września.

"Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku prowadzą poszukiwania za zaginioną 13-letnią Amelią Makowską, która wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w dniu 15 września 2020 roku około godziny 9. Zaginiona nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała kontaktu z rodziną"– czytamy.

Zobacz także

Rysopis zaginionej

Zaginiona Amelia Makowska ma 170 centymetrów wzrostu, krępą budowę ciała i proste, kasztanowe włosy, sięgające do ramion. Ma również brązowe oczy, pełne uzębienie, uszy normalnej wielkości i szeroki nos – przekazali poszukiwacze.

Zobacz także

Zdjęcie zaginionej publikujemy poniżej:

ameliamakowska

fot. Zaginieni-Cała Polska/Facebook

W momencie zaginięcia dziewczynka miała na sobie czarne spodnie dresowa, czarną przeciwdeszczową kurtkę oraz szare obuwie. Miała również apaszkę w kolorze brzoskwiniowym.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach!

"Ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku, telefon 47 711 32 22,
email: dyzurny.kp-2@bo.policja.gov.pl oraz najbliższą jednostką Policji lub numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprze wiadomość prywatną, lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy w komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska/Facebook/Policja