Zamknij

Biedronka wypłaca premie pracownikom. Nawet 2100 złotych

Redakcja
18.04.2019 20:12
Biedronka wypłaca premie pracownikom. Nawet 2100 złotych
fot. East News

Sieć sklepów Biedronka przyznała swoim pracownikom prezent na Wielkanoc w postaci nagrody rocznej. 2100 złotych brutto trafi na konta pracowników jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi - informuje portal Wiadomoscihandlowe.pl.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Prezes i dyrektor generalny grupy Jeronimo Martins poinformował, że pracownicy zatrudnieni w Biedronce w pełnym wymiarze etatu otrzymają nagrody roczne w wysokości 2100 zł brutto. Nagrody będą wypłacane przed Świętami Wielkanocnymi, do 19 kwietnia.

Naszej grupie po raz kolejny udało się osiągnąć wszystkie cele, które sobie wyznaczyliśmy. W poczuciu dobrze zrealizowanego zadania, chcemy docenić wysiłek i zaangażowanie tych, którzy są siłą napędową naszego biznesu i którzy codziennie pracują na to, co udało nam się wspólnie osiągnąć w Polsce, Portugalii i Kolumbii

Pedro Soares dos Santos.

Nagrody w Biedronce 

Jak podaje portal Wiadomoscihandlowe.pl, rocznej premii nie otrzymają pracownicy, którzy w 2018 roku otrzymali oceny pracy "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań" oraz ich okres absencji był wyższy niż 180 dni. 

Zobacz także

Dodatkowo nagrody w Biedronce nie obejmą osób, które z jakichś przyczyn zrezygnowały z pracy w Biedronce, a następnie ponownie ją podjęły i na dzień 1 kwietnia 2019 r. byli w firmie zatrudnieni.

RadioZET.pl/Wiadomości Handlowe