Zamknij

Biegał nago z siekierą, pomalowany w barwy wojenne. Interwencja policji

Redakcja
31.10.2018 16:29
Biegał nago z siekierą, pomalowany w barwy wojenne. Interwencja policji
fot. photopixel/Shutterstock

Nietypowe zgłoszenie odebrali policjanci z miejscowości Ryki. We wtorek około godziny 12.00 zostali powiadomieni o tym, że po terenie wsi biega… nagi mężczyzna, wymalowany w barwy wojenne. Sprawę opisał Dziennik Wschodni, powołując się na relację jednego ze swoich czytelników.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Mężczyzna miał ze sobą siekierę. Według informacji przekazanych przez czytelnika gazety, próbował wedrzeć się do pobliskich domów.

Wezwano karetkę

Przybyli na miejsce zgłoszenia policjanci ustalili również, że awanturował się na terenie posesji swojej siostry. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w jego domu. Był "częściowo rozebrany" – mówił w rozmowie z dziennikarzami Dziennika Wschodniego podinspektor Robert Wąsik. Jak dodał, mieszkaniec Ryk miał na sobie jedynie spodnie i resztki sadzy na ciele.

Zobacz także

- Policjanci wezwali karetkę i przekazali 34-latka lekarzowi – powiedział Wąsik.

Zobacz także

Policja prowadzi postępowanie

Funkcjonariusze policji zabezpieczyli również skonstruowane domowym sposobem narzędzie, które z wyglądu przypominało siekierę.

Zobacz także

Obecnie, policja ustala wszelkie okoliczności zdarzenia. Jak stwierdził w rozmowie z gazetą Wąsik, „prowadzone jest postępowanie w związku z tą sytuacją”.

RadioZET/Dziennik Wschodni /JZ