Zamknij

Wybuchy na autostradzie A4. Spaleniznę czuć było w okolicznych miejscowościach

27.07.2022 08:39

Przed północą na autostradzie A4, na wysokości Bielan Wrocławskich, wybuchł pożar naczepy samochodu ciężarowego - podał serwis Kontakt 24. Świadek relacjonował, że słychać było "dwa wybuchy". Straż pożarna we Wrocławiu przekazała, że nikt nie ucierpiał.

Pożar naczepy na A4
fot. FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New/Facebook

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze naczepy na autostradzie A4 o godz. 23.39. - Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, w tym dwa samochody ciężkie i jeden średni. W pożarze nikt nie ucierpiał - poinformował dyżurny, cytowany przez Kontakt 24.

Pożar naczepy na A4
fot. Facebook/Autostrada A4 - aktualności

W grupie na Facebooku “Autostrada A4 - aktualności” świadkowie opublikowali zdjęcia płonącej naczepy. Na jednym z nich widać strażaka gaszącego ogień. “A4 154 km kierunek Legnica całkowicie zablokowana! Płonie naczepa samochodu ciężarowego!” - ostrzegł w środę po północy jeden z użytkowników.

Pożar na A4. Spłonęła naczepa ciężarówki

Pani Gosia, która napisała do serwisu Kontakt 24, relacjonowała, że nad autostradą wznosiła się łuna ognia i dymu. “Było słychać dwa wybuchy. W miejscowości Ślęza czuć było swąd spalenizny" - napisała. 

Ruch był wstrzymany w trakcie działań strażaków. Utrudnienia zakończyły się po godz. 1 w nocy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Kontakt24