Zamknij

Brutalna zbrodnia 36-latki na matce. "Ofiara miała masywny uraz głowy"

24.09.2022 13:43

Nawet dożywocie grozi 36-latce z Bielska-Białej, która jest podejrzana o zabójstwo swojej matki. W sobotę 24 września usłyszała zarzuty – ustalił PAP od prokurator rejonowej Bielsko-Biała Północ Anny Zarychty.

Zabójstwo matki w Bielsku-Białej. Zarzuty dla 36-latki
fot. Damian Klamka/East News, zdj. ilustracyjne

Do makabrycznych zdarzeń doszło w czwartek 22 września w Hałcnowie, peryferyjnej dzielnicy Bielska-Białej. - Kobieta złożyła wyjaśnienia, ale z uwagi na dobro postępowania nie możemy udzielić informacji, jakiej one były treści, ani też, czy się przyznała, czy nie – powiedziała prokurator Zarychta.

Zamordowała własną matkę. "Ofiara miała masywny uraz głowy"

Jak dodała, bielski sąd rejonowy aresztował podejrzaną na trzy miesiące. Stan psychiczny kobiety powoduje, że umieszczona zostanie na oddziale psychiatrycznym aresztu.

W czwartek po południu w jednym z domów prywatnych w Hałcnowie ujawniono zwłoki kobiety w wieku ponad 70 lat. Okoliczności wskazywały, że zbrodni mogła się dopuścić 36-letnia córka. Ofiara miała masywny uraz głowy. Za zabójstwo, przy udowodnieniu poczytalności sprawcy, grozi nawet dożywocie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marek Szafrański