Zamknij

Samochód uderzył w koparkę budowlaną. Zginął kierowca oraz pies

24.10.2021 08:38
wypadek
fot. Lukasz Solski/East News/Twitter.com/BielskieDrogi

Do wypadku drogowego doszło na S1 w Bielsko-Białej. Samochód uderzył w koparkę budowlaną. Zginął kierowca oraz pies, który podróżował autem osobowym.

Do wypadku doszło między węzłami Lipnik a Rosta. Jak podaje portal bielsko.info, osobowe renault uderzyło w koparkę. Jedna osoba zginęła.

Bielsko-Biała. Śmiertelny wypadek na S1. Nie żyje kierowca i pies

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie około godziny 3 nad ranem. Samochód osobowy został rozerwany na strzępy, a 45-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu - podał serwis bielsko.info.

- Ustalamy okoliczności wypadku. Z nieustalonych przyczyn mężczyzna na prostym odcinku drogi S1, jadąc w kierunku Cieszyna, wjechał na pas wyłączony z ruchu i zderzył się z zaparkowaną tam koparkę. W samochodzie znajdował się jeszcze pies. Zwierzę także nie przeżyło zderzenia – powiedział rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak.

Elementy pojazdu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że na drodze ekspresowej S1f na wysokości Bielsko-Białej w wyniku wypadku zablokowana została jezdnia w obu kierunkach. Utrudnienie na drodze ekspresowej S1f dotyczy odcinka Żywiec – Cieszyn. Wprowadzono objazd.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/bielsko.info/PAP