Zamknij

Wypadek z udziałem maszyny kruszącej. 30-latek stracił obie nogi

12.10.2021 15:07
Wypadek
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Policja w Bielsku-Białej wyjaśnia przyczyny oraz okoliczności wypadku, do którego doszło w siedzibie jednej z firm. Jej pracownik doznał urazu podczas sprawdzania prawidłowości działania jednej z maszyn. W wyniku zdarzenia mężczyzna stracił obie nogi. 

Do wypadku, o którym informuje "Dziennik Zachodni", doszło w poniedziałek ok. godz. 7:50 w jednej z firm przy ulicy Cegielnianej w Bielsku-Białej. Miał on tragiczne konsekwencje - pracownik firmy stracił obie nogi. 

Bielsko-Biała. Wypadek w siedzibie firmy. Pracownik stracił obie nogi

Więcej szczegółów na temat tego zdarzenia podał w rozmowie z "DZ" asp. sztab. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego bielskiej Komendy Miejskiej Policji. 

Poszkodowany to 30-latek. Wstępnie ustalono, że mężczyzna doznał urazu podczas sprawdzania prawidłowości działania maszyny wyposażonej w komorę z narzędziem kruszącym

asp. sztab. Roman Szybiak, KMP Bielsko-Biała

Od razu wezwano na miejsce służby ratunkowe, a śmigłowiec LPR przetransportował poszkodowanego do jednego z bielskich szpitali. Policja bada teraz dokładne okoliczności zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni