Zamknij

Śmierć 33-latki w ciąży. Zarzut morderstwa dla jej męża [NOWE FAKTY]

20.10.2019 20:32
Bielsko-Biała
fot. Shutterstock

Zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem 33-letniej bielszczanki w szóstym miesiącu ciąży usłyszał w niedzielę jej mąż. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa – dowiedziała się w niedzielę PAP od rzeczniczki bielskiej prokuratury okręgowej Agnieszki Michulec.

- Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, w tym jeden – zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do popełnienia tego czynu. Przed godziną 18 złożyliśmy wniosek do sądu rejonowego w Bielsku-Białej o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Posiedzenie odbędzie się w poniedziałek rano – powiedziała prokurator Michulec.

Zobacz także

Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ, która zajmuje się sprawą, nie podała szczegółów. Wiadomo jedynie, że mężczyzna był funkcjonariuszem bielskiej Straży Miejskiej. Podejrzanemu grozi dożywocie.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Będącej w zaawansowanej ciąży bielszczanki szukała policja w całej Polsce. Kobieta wybrała się w piątek do lekarza na wizytę kontrolną, z której już nie wróciła. Od tamtego momentu nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich, sprawa została zgłoszona na policję i wszczęto poszukiwania.

Zobacz także

Rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak poinformował, że jej ciało zostało znalezione w sobotę na terenie województwa śląskiego, poza powiatem bielskim.

RadioZET.pl/PAP