Z mieszania dobiegał przeraźliwy zapach. W środku znaleziono zwłoki dwóch osób

30.11.2019 13:57
Zwłoki w Bielsku-Białej
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki kobiety i mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań w Bielsku-Białej. Sąsiadów zaniepokoił przeraźliwy zapach. Teraz śledczy wyjaśnia przyczyny oraz okoliczności ich śmierci. 

O sprawie jako pierwsze informowały lokalne serwisy. Jak możemy przeczytać na bielsko.biala.pl, w piątek ok. godz. 15 miejscowa policja otrzymała zgłoszenie od lokatorów bloku przy ul. Wapiennej. Skarżyli się oni na przeraźliwy zapach dobiegający z jednego z mieszkań. Na miejsce przybyła także straż pożarna.

Zobacz także

Gdy mundurowym udało się dostać przez okno do mieszkania, znaleźli tam ciała dwóch osób w stanie zaawansowanego rozkładu. Ustalono ich tożsamość - to 59-letnia właścicielka lokalu i jej 58-letni znajomy.Śledczy ustalają teraz przyczyny oraz okoliczności ich śmierci.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Jak podaje Fakt24, obydwa ciała nie nosiły żadnych śladów obrażeń, co powoduje, że żadna hipoteza - od samobójstwo po zatrucie - nie została wykluczona ani uprawdopodobniona. Odpowiedzi na pytania udzielić ma zaplanowana na następny tydzień sekcja zwłok. 

Zobacz także

RadioZET.pl/bielsko.biala.pl/fakt24.pl