Zamknij

Zwłoki w pokoju hotelowym. Strażacy musieli wejść siłą

24.08.2020 18:05

Zwłoki w pokoju hotelowym w Bielsku-Białej zostały znalezione w niedzielę - informuje lokalny portal bielsko.biala.pl. Około godziny 11.20 bielscy strażacy otrzymali wezwanie,z  którego wynikało że do pomieszczenia należy wejść siłą. Prokuratura zarządziła wykonanie sekcji - czytamy.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Zwłoki w pokoju w jednym z  hoteli w Bielsku-Białej znaleziono w niedzielę – relacjonują lokalne media.

Zobacz także

Według informacji przekazanych przez bielsko.biala.p oraz beskidzka24.pl, bielscy strażacy 23 sierpnia br. około godziny 11.20 otrzymali niepokojące zgłoszenie. Z wezwania wynikało, że należy siłą otworzyć drzwi do jednego z pokoi hotelowych, ponieważ zatrzasnęła się w nim jedna osoba.

Zobacz także

"Wysłano zastęp straży pożarnej z JRG1 i policję" – czytamy na bielsko.biala.pl.

Bielsko-Biała. Zwłoki mężczyzny w pokoju hotelowym

Kiedy straż pożarna pojawiła się na miejscu, drzwi do pomieszczenia udało się otworzyć siłą. Oczom strażaków ukazał się tragiczny widok. W pokoju znajdowały się zwłoki 54-letniego mężczyzny. Nie przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy ze względu na obecność wyraźnych pośmiertnych plam opadowych – dowiadujemy się.

Zobacz także

Policji udało się ustalić tożsamość zmarłego. Sprawą zajęła się prokuratura, która zleciła wykonanie sekcji zwłok. Okoliczności i bezpośrednia przyczyna śmierci 54-latka nie są na razie znane.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/bielsko.biala.pl/beskidzka24.pl/NaSygnale