Zamknij

Spłonął osinobus. W środku znaleziono zwęglone zwłoki, jedna osoba poparzona

PAP
24.10.2021 13:49
pożar
fot. FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New (zdjęcie ilustracyjne)

Zwęglone ciało, prawdopodobnie kobiety, znaleźli w pogorzelisku strażacy, którzy w sobotę w Bierach koło Bielska-Białej ugasili pożar osinobusa. Poparzona jest jedna osoba - poinformowali w niedzielę bielscy strażacy.

Do pożaru doszło w sobotę późnym wieczorem w Bierach koło Bielska-Białej (woj. śląskie). - Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze. Zawiadamiający wskazał, że wewnątrz osinobusa może przebywać jedna osoba. W trakcie działań strażacy znaleźli zwęglone ciało, prawdopodobnie kobiety - powiedział oficer dyżurny bielskiej straży pożarnej.

Biery. Pożar osinobusa. Jedna osoba nie żyje, druga poparzona

Strażak dodał, że jeden z gapiów miał poparzenia skóry. - Udzielono jej pomocy. Pogotowie zabrało tę osobę do szpitala – powiedział. Przyczynę pożaru ustalą policjanci.

Osinobus to samochód ciężarowy przystosowany do przewozu osób. Na podwoziu pojazdu star w miejscu skrzyni ładunkowej producent umieszczał kabinę pasażerską.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marek Szafrański