Zamknij

Zwyciężczyni „Bitwy na głosy” wybudzona ze śpiączki

Redakcja
25.06.2017 16:33
Zwyciężczyni „Bitwy na głosy” wybudzona ze śpiączki
fot. YouTube

Klaudia Hendel, uczestniczka programu „Bitwa na głosy”, tydzień po tragicznym wypadku samochodowego wreszcie wybudziła się ze śpiączki.

Klaudia Hendel wraz z grupą Andrzeja Piasecznego wygrała w 2012 roku ''Bitwę na głosy''. Dziewczyna po kilku dniach walki o życie wybudziła się ze śpiączki. Lekarze z łódzkiego szpitala podkreślają, że stan dziewczyny jest mimo to bardzo ciężki. 

''Klaudia rozumie, co do niej mówimy, ale jest bardzo słaba. Córka jest niezwykle związana ze swoim dziesięcioletnim bratem i po raz pierwszy uśmiechnęła się, kiedy przez telefon usłyszała od niego, że ją bardzo kocha'' - powiedziała w rozmowie z echodnia.eu wzruszona mama Klaudii.

Zobacz także

O tragedii mama Klaudii Hendel dowiedziała się od jej chłopaka. Podczas wypadku Klaudia doznała obrażeń wewnętrznych. Dziewczyna była reanimowana i dotarła do szpitala helikopterem. Lekarze wycieli jej kawałek śledziony, kawałek żołądka, kawałek wątroby, miała poobijane nerki, przebite żebrami płuca, zmiażdżoną lewą część klatki piersiowej i całkowicie wyrwaną z barku rękę. 

Na Facebooku zorganizowano zbiórkę pieniędzy na leczenie i późniejszą rehabilitację Klaudii.

RadioZET.pl/DG