Kolejny atak na biura poselskie polityków PiS

Redakcja
02.01.2018 07:25
Kolejny atak na biura poselskie polityków PiS
fot. Twitter

Kolejne akty wandalizmu wymierzone w biura polityków PiS. To już plaga!

Ataki na biura posłów PIS

Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (PiS) oraz europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. W biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego w Warszawie zamki zaklejono nieznaną substancją.

„Nowy rok, ale niestety stare praktyki sympatyków totalnej opozycji. Kolejne już biuro poselskie posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego i moje zaatakowane. Po Bydgoszczy teraz Nakło nad Notecią" – napisał Schreiber na Twitterze.

Na załączonych zdjęciach widać napis: „Macie krew na rękach. Piotr Szczęsny zginął przez was!”.

Zobacz także

Do podobnego aktu wandalizmu doszło w Warszawie. Rzecznik prasowy dzielnicy Praga-Południe Karol Szyszko poinformował zaledwie kilka dni temu w mediach społecznościowych, że w biurze poselskim Pawła Lisieckiego (PiS) i europosła Zdzisława Krasnodębskiego doszło do ataku wandali. „Zamki zostały zaklejone nieznaną substancją i trzeba było je wywiercić. Wstyd! Mam nadzieję, że sprawcy zostaną ukarani" – napisał Szyszko.

To nie pierwszy incydent tego rodzaju. W połowie grudnia 2017 roku drzwi biura poselskiego minister Beaty Kempy w Sycowie zostały oblane łatwopalną cieczą i podpalone. Podejrzany o podpalenie Sebastian K. został aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał zarzuty o charakterze terrorystycznym. Grozi mu do 15 lat więzienia. 

RadioZET.pl/SI