Zamknij

Błaszczak: Premier czuje się ''zupełnie nieźle''. Nie eskalujmy napięcia!

Redakcja
11.02.2017 15:10
Błaszczak
fot. screen/twitter

Rozmawiałem z premier Beatą Szydło, stwierdziła, że czuje się "zupełnie nieźle" - powiedział w sobotę szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Dodał, że szef ochrony premier przeszedł operację, jego stan jest dobry. Drugi z poszkodowanych w wypadku funkcjonariuszy BOR wyszedł już ze szpitala.

- Chciałbym przekazać od pani premier, która mnie do tego upoważniła, podziękowania dla wszystkich tych, którzy, po pierwsze: martwią się o stan zdrowia pani premier, po drugie: wszystkich tych, którzy uczestniczyli wczoraj w akcji ratowniczej - oświadczył szef MSWiA na konferencji prasowej. Dodał, że pani premier stwierdziła, że czuje się zupełnie nieźle a jej samopoczucie też jest dobre.

Zobacz także

W ocenie ministra wypadek z udziałem premier w piątek w Oświęcimiu stał się "sławny" z powodu "fali hejtu również ze strony osób publicznych, które nazywają siebie totalną opozycją". - Apeluję do pań i panów polityków o wyważone komentarze, o nieeskalowanie napięć - powiedział Błaszczak.

Zagłosuj

Czy Mariusz Błaszczak powinien ustąpić z funkcji ministra spraw wewnętrznych?

Liczba głosów:

Według niego fala agresji jesienią 2010 roku skończyła się tragicznie, doprowadzając do zamordowania działacza PiS w Łodzi.

RadioZET.pl/PAP/DG