Zamknij

Nieoficjalnie. Znamy nazwisko następcy Krzysztofa Łapińskiego

Redakcja
06.09.2018 11:07
Nieoficjalnie. Znamy nazwisko następcy Krzysztofa Łapińskiego
fot. Paweł Lacheta/Polska Press

Błażej Spychalski, były pracownik klubu PiS, ma zostać powołany na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy – podaje portal 300POLITYKA. Spychalski to wieloletni współpracownik Marcina Mastalerka. Od kilku lat jest prezesem spółek miejskich w Tomaszowie Mazowieckim.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Krzysztof Łapiński potwierdził we wtorek w Krynicy, że w poniedziałek złożył rezygnację z funkcji rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. Zaznaczył, że jest wdzięczny prezydentowi za możliwość współpracy.

Zobacz także

Życzył też temu, kto go zastąpi na funkcji rzecznika, by dobrze się mu pracowało, by odnosił sukcesy i by praca ta była dla niego źródłem satysfakcji, jak była dla niego. Zaznaczył jednocześnie, decyzja o tym, kto będzie nowym rzecznikiem, należy do prezydenta.

Zobacz także

Jak podaje 300POLITYKA, nowym sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy z odpowiedzialnością za nadzór nad biurem prasowym ma zostać Błażej Spychalski – wieloletni współpracownik Marcina Mastalerka. Ma 33 lata i z wykształcenia jest prawnikiem. Od kilku lat jest prezesem spółek miejskich w Tomaszowie Mazowieckim. Jest także radnym PiS w sejmiku województwa łódzkiego.

RadioZET.pl/300POLITYKA/BM