Zamknij

Dramatyczny pożar domu rodzinnego. Nie żyje jedna osoba

28.12.2019 17:40
Dramatyczny pożar domu rodzinnego. Nie żyje jedna osoba
fot. Bilanol/shutterstock

Wskutek pożaru, który całkowicie strawił dom jednorodzinny w miejscowości na Dolnym Śląsku, śmierć poniosła jedna osoba. "Jedna osoba opuściła go o własnych siłach i nie odniosła poważnych obrażeń, ale ciało drugiej, strażacy znaleźli w pogorzelisku" - poinformowali strażacy na Facebooku. Opublikowali również wstrząsające zdjęcia z akcji gaśniczej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jedna osoba zginęła w pożarze domu jednorodzinnego, który wybuchł w nocy z piątku na sobotę w Bogdaszowicach (powiat wrocławski) na Dolnym Śląsku. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży pożarnej.

Płomienie pojawiły się około godziny 1.00 w nocy.

Zobacz także

Dzisiejszej nocy, o godz. 0:43, wyjazd zastępu do pożaru budynku, do miejscowości Bogdaszowice. Na miejscu potwierdzono mocno rozwinięty pożar - płomienie obejmowały cały budynek. Rozpoznanie wskazywało, że w środku mogą być ludzie. Jedna osoba opuściła go o własnych siłach i nie odniosła poważnych obrażeń, ale ciało drugiej, strażacy znaleźli w pogorzelisku

– napisali strażacy z jednostki OSP Smolec.

osp1
osp2
osp3
osp4

fot. OSP Małkowice/Facebook

Pożar objął cały dom

Pożar objął cały budynek. Na miejsce skierowano siedem zastępów straży pożarnej.

ospsmolec

fot. OSP Smolec/Facebook

Zobacz także

Według informacji przekazanych przez straż, starszej kobiecie udało się opuścić płonący dom. Nie odniosła ona poważniejszych obrażeń. Po zakończeniu akcji gaśniczej w pogorzelisku strażacy znaleźli ciało mężczyzny.

Zobacz także

RadioZET.pl/Facebook-OSP Smolec/OsP Małkowice/PAP