Zamknij

Mazury: Tragiczna śmierć autostopowicza. Potrącił go samochód

23.11.2020 18:55
Bogusze, potrącenie autostopowicza
fot. East News

Do śmiertelnego w skutkach potrącenia doszło dziś po południu na drodze krajowej nr 65 w miejscowości Bogusze (woj. warmińsko-mazurskie). Jak podała ełcka policja, 32-letni autostopowicz machał kierowcom licząc na bezpieczne podwiezienie. Niestety, nie zauważył go kierowca osobowego fiata.

Wypadek na DK nr 65 na Mazurach, niedaleko Grajewa. Jak przekazała PAP Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji, 32-letni mężczyzna szedł w kierunku Grajewa, próbując zatrzymywać samochody.

Mężczyzna chciał zabrać się autostopem do Grajewa. Utrudnił sobie sytuację, gdyż już po zmierzchu był ubrany na ciemno. Miało to wpływ na widoczność ze strony kierowcy.

Bogusze. Samochód potrącił autostopowicza. 32-latek zginął na miejscu

- Niestety, kierowca fiata ducato zobaczył tego mężczyznę w ostatniej chwili i potrącił go. Pieszy zginął na miejscu. Kierujący był trzeźwy – dodała policjantka.

Zobacz także

Ofiarą wypadku okazał się mieszkaniec gminy Prostki. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Ełku pod nadzorem prokuratora.

Po wypadku krajowa „65” została całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Prostki, Kopijki, Czarną Wieś i Grajewo. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około czterech godzin.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku  

RadioZET.pl/PAP