Zamknij

6-letnie dziecko trzecią ofiarą śmiertelną tragicznego pożaru w Bojmiu

05.04.2021 16:54
pożar w Bojmiu
fot. OSP w Żeliszewie

Pożar w miejscowości Bojmie w powiecie siedleckim na Mazowszu. Jak przekazała policja, w pożarze zginęły łącznie trzy osoby: 31-letni mężczyzna, 9-letnia dziewczynka i 6-letnie dziecko. W szpitalu w ciężkim stanie przebywa 32-letnia kobieta.

Pożar pod Siedlcami w miejscowości Bojmie. Jak poinformowała policja, liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do trzech osób. Wcześniej informowano, że w tragicznym pożarze zginął 31-letni mężczyzna i 9-letnia dziewczynka. 6-letnie dziecko, które zmarło w szpitalu, to trzecia ofiara tragedii. W szpitalu w ciężkim stanie przebywa 32-letnia kobieta.

Informację o śmierci drugiego dziecka potwierdziła PAP oficer prasowa z siedleckiej Policji kom. Agnieszka Świerczewska.

Bojmie. Tragiczny pożar pod Siedlcami. Nie żyją trzy osoby, w tym dwoje dzieci

Do tragicznego pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ogień wybuchł w budynku mieszkalnym na poddaszu. Z płonącego budynku strażacy wynieśli kobietę, mężczyznę i dwoje dzieci.

Mimo resuscytacji 31-latek i 9-letnia dziewczynka zmarli. Do szpitala w ciężkim stanie trafili kobieta i 6-letnie dziecko. W szpitalu dziecko zmarło.

Na miejscu tragicznego zdarzenia prowadzono czynności dochodzeniowo-śledcze z udziałem prokuratora. Badane są przyczyny pożaru.

RadioZET.pl/ PAP/ Facebook