Zamknij

Zwłoki dwóch starszych mężczyzn w garażu. Ciała znalazł syn jednego z nich

02.12.2020 19:46
Garaż
fot. Shutterstock

Zwłoki dwóch starszych mężczyzn w wieku ok. 70 lat znaleziono w zaparkowanym w garażu samochodzie w Bolkowie (woj. dolnośląskie). Policja wykluczyła udział osób trzecich. Prawdopodobną przyczyną zgonu mogło być zatrucie tlenkiem węgla.

Jak powiedziała Ewa Kluczyńska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, zwłoki dwóch mężczyzn w wieku około 70 lat znaleziono w samochodzie zaparkowanym w garażu, który był zamknięty od środka.

Bolków. Zwłoki dwóch mężczyzn w garażu

Ciała mężczyzn znalazł syn jednego z nich. Jak informuje tvn24.pl, syn jednego od dłuższego czasu nie miał z ojcem kontaktu. Poszedł go poszukać na ul. Kamiennogórską, gdzie znajdują się garaże. Właścicielem kilku z nich był właśnie jeden ze zmarłych. 

- Dyżurny został powiadomiony, na miejsce pojechało kilka policyjnych radiowozów i straż pożarna. Garaż był zamknięty od środka. Wstępnie ustalono brak udziału osób trzecich. Mężczyźni siedzieli w samochodzie. Ogrzewali się piecykiem gazowym. Mieli około 70 lat - powiedziała w rozmowie z portalem Kluczyńska. 

Zobacz także

Przyczynę zgonu wyjaśnić ma sekcja zwłok. Prawdopodobnie mężczyźni zatruli się tlenkiem węgla. Jak pisze tvn24.pl, mogli nawdychać się wyziewów z piecyka bądź samochodu. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/tvn24.pl