Zamknij

Boniek proponuje Pawłowicz wspólną kawę. Ta odpowiada

Redakcja
26.06.2018 11:20
Boniek proponuje Pawłowicz wspólną kawę. Ta odpowiada
fot. Jacek Domiński/Reporter/East News

Krystyna Pawłowicz zasugerowała, że polska reprezentacja powinna wrócić do kraju już przed zaplanowanym meczem z Japonią. „Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na Mundialu dłużej?” – pytała retorycznie. Odpowiedział jej szef PZPN Zbigniew Boniek i zaprosił posłankę na kawę. Na odpowiedź Pawłowicz nie trzeba było długo czekać. 

Po przegranym meczu z Kolumbią polska reprezentacja straciła szansę na wyjście z grupy. Słaby występ biało-czerwonych skomentowała Krystyna Pawłowicz. Zdaniem posłanki Krystyny Pawłowicz polska reprezentacja powinna wrócić do kraju już przed starciem z Japonią i nie czekać na „mecz o honor”. 

„Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans,to jaki jest sens by zostawać na Mundialu dłużej ? Obowiązku chyba nie ma Mecz z Japonią ma być «walką o honor» ? Jaki,czyj «honor»? Honor,to byłby szybki powrót,jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów...” – napisała polityczka na Twitterze (pisownia oryginalna).

Na post posłanki zareagował Zbigniew Boniek i zaproponował Pawłowicz wspólną kawę.

Na odpowiedź posłanki PiS nie trzeba było długo czekać. Poświęciła prezesowi PZPN kolejny wpis.

„Panie Bońku,zobaczymy czy po Mundialu tak dowcipnie jak mnie będzie Pan «zapraszał na kawę» kibiców... Twitter,jak papier,wszystko przyjmie,kibice już tak łatwo chyba nie...” – napisała.

RadioZET.pl/KM