Zamknij

Śmiertelny wypadek koło Koszalina. Nie żyją dwie osoby

26.08.2019 10:41
Śmiertelny wypadek koło Koszalina. Nie żyją dwie osoby
fot. Shutterstock

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 11, na wysokości miejscowości Bonin (Zachodniopomorskie). W wypadku brały udział dwa samochody osobowe, samochód dostawczy i ciężarówka. Droga jest zablokowana.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformował PAP rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie Tomasz Kubiak, dwie ofiary śmiertelne wypadku to osoby podróżujące samochodem osobowym. Podjęta próba resuscytacji jednej z nich okazała się bezskuteczna.

Zobacz także

Kubiak poinformował, że dwie osoby z samochodu dostawczego zostały ranne.

Na miejscu pracują służby, w tym sześć jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Według wstępnych ustaleń przyczyną zderzenia było niedostosowanie prędkości i niezachowanie odległości między pojazdami.

Zobacz także

Do wypadku doszło ok. godz. 8.30, na drodze krajowej nr 11, na wysokości miejscowości Bonin. Droga między Koszalinem a Bobolicami jest zablokowana. Ruch od strony Koszalina kierowany jest na DW 167 – Świeszyno – Cewlino i DK 11. Natomiast jadąc od Bobolic, należy kierować się na Cewlino, Świeszyno i DW 167 na Koszalin.

RadioZET.pl/PAP