Zamknij

Tir niemal całkowicie zmiażdżył osobówkę. Kierowca nie miał szans

06.12.2021 16:53

64-letni mężczyzna kierujący autem osobowym zginął wskutek zderzenia z ciężarówką, a jego pojazd został niemal zmiażdżony. Śledczy będą teraz ustalać okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Wypadek
fot. KPP Puławy

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 13 w miejscowości Borowa na drodze wojewódzkiej nr 801 z Puław do Dęblina (woj. lubelskie).

Borowa. Samochód zmiażdżony w wypadku. Nie żyje jedna osoba

Kierujący fordem - z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn - zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym od strony Dęblina ciężarowym dafem z naczepą.

Na zdjęciu opublikowanych na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Puławach widać niemal zmiażdżoną osobówkę:

Wypadek
fot. KPP Puławy

64-latek prowadzący forda zginął na miejscu. Z kolei kierowca dafa przeżył i nie odniósł przy tym znaczących obrażeń. Przeprowadzone później badanie alkomatem wykazało, że w chwili zderzenia był trzeźwy. 

Na miejsce przybyła policja oraz prokurator, który będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tragedii. Wypadek skutkował zablokowaniem drogi i koniecznością rozplanowania dróg objazdowych. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Puławy/kurierlubelski.pl