Zamknij

Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej. Duda mówił, jakiej Polski wszystkim życzy [WIDEO]

Redakcja
24.12.2018 11:32
Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej. Duda mówił, jakiej Polski wszystkim życzy [WIDEO]
fot. Kancelaria Prezydenta RP

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu, wszystkim członkom naszej polskiej wspólnoty w kraju i za granicą, najserdeczniejsze życzenia - napisał prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Życzenia świąteczne pary prezydenckiej wraz z nagraniem wideo opublikowano na stronie Kancelarii Prezydenta.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu – wszystkim członkom naszej polskiej wspólnoty w kraju i za granicą – najserdeczniejsze życzenia. Niech pokój, ufność i bliskość między ludźmi, które są przesłaniem tych Świąt, wypełnią nasze serca - to słowa życzeń świątecznych pary prezydenckiej opublikowanych przez Kancelarię Prezydenta.

- Pragniemy w symboliczny sposób przełamać się opłatkiem z każdym z Państwa. W szczególnie ciepłych słowach zwracamy się do tych, którzy nie mogą być teraz z bliskimi. Pamiętajmy o potrzebujących. Pozostawienie jednego wolnego nakrycia podczas wigilijnej wieczerzy to wspaniały symbol naszej gościnności i empatii. Symbol nie tylko solidarnej postawy, ale i płynących z serca uczynków - mówi na opublikowanym nagraniu pierwsza dama.

Zobacz także

- Nie ma polskich Świąt bez wspólnego kolędowania. W tym roku, gdy obchodzimy Stulecie Odzyskania Niepodległości, zaśpiewamy je ze szczególnym wzruszeniem. Niech czas współczesny i nadchodząca przyszłość będą pomyślne dla naszej Ojczyzny. Niech zapiszą się dobrymi zdarzeniami, rozwojem i dostatkiem w życiu każdego z nas. Wszystkiego najlepszego, Drodzy Rodacy! Radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!" - kończy życzenia prezydent.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe 2018 i świąteczne wierszyki

RadioZET.pl/PAP/DG 

C