Zamknij

34-latka zginęła potrącona przez auto. Dwoje dzieci w szpitalu

19.04.2021 08:55
Wypadek
fot. Damian Klamka/East News

34-latka zginęła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 15 w Brodnicy (Kujawsko-pomorskie). Samochód dostawczy potrącił ją oraz dwójkę dzieci. Kobieta zginęła na miejscu, a dzieci trafiły do szpitala. 

Wypadek miał miejsce na ulicy Sikorskiego w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie), w przebiegu drogi krajowej nr 15, która jest w tym miejscu zablokowana. Objazd wyznaczono ulicą Olsztyńską.

Brodnica. Wypadek na drodze. 34-latka nie żyje, dwoje dzieci w szpitalu

O szczegółach zdarzenia poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Ford transit potrącił idącą poboczem kobietę i dwójkę dzieci w wieku 4 lat i 12 miesięcy. Kobieta zginęła na miejscu. Dzieci zostały zabrane do szpitala

asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska, KPP Brodnica

W informacji PAP wynika, że dzieci w momencie zabierania do szpitala były przytomne. Łukaszewska wskazała, że jeszcze jest zbyt wcześnie, aby wskazać przyczyny wypadku. - Wiemy w tym momencie, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy - dodała. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP