Zamknij

Brwinów: Martwy noworodek znaleziony w kontenerze [NOWE FAKTY]

Redakcja
22.01.2018 23:38
Brwinów: Martwy noworodek znaleziony w kontenerze [NOWE FAKTY]
fot. Pixabay

Znane są okoliczności odnalezienia martwego noworodka w podwarszawskim Brwinowie. Okazało się, że dziecko zostało wrzucone do kontenera na śmieci. Mężczyzna i kobieta zostali już w tej sprawie zatrzymani.

Zagłosuj

Uważasz, że zaostrzenie prawa zmniejszyłoby liczbę przestępstw?

Liczba głosów:

Z dotychczasowych ustaleń reporterów TVP Info wynika, że rodzice noworodka zostali aresztowani po tym, jak ich dziecko odnaleziono martwe w kontenerze. Okazuje się, że śmierć malca poprzedziła libacja alkoholowa w domu jego rodziców.

Śmierć noworodka

Dziecko miało umrzeć w niedzielę 21 stycznia. Jego ciało odnaleziono dzięki informacji osoby, która alarmowała służby, że jej znajoma może potrzebować pomocy lekarskiej w związku z porodem. Okoliczności narodzin i śmierci wyjaśnia pruszkowska policja.

Niejasne okoliczności tragedii

W sprawie wciąż jest wiele niewyjaśnionych kwestii. — Możliwe, że rodzice nawet nie zauważyli porodu. Musimy wyjaśnić, dlaczego owinięto noworodka w jakiś materiał i porzucono właśnie przy kontenerze na stare ubrania. A przede wszystkim należy wyjaśnić, kiedy doszło do śmierci dziecka — komentuje jeden ze śledczych.

O sprawie pisaliśmy już kilka godzin wcześniej:

Zobacz także

RadioZET.pl/tvp.pl/WP.pl/strz