Zamknij

Mąż i żona nie żyją. Makabryczne odkrycie w przyczepie kempingowej

25.10.2021 11:01
Przyczepa kempingowa - zdjęcie ilustracyjne
fot. MICHAL HETMANEK/REPORTER

Policjanci znaleźli zwłoki starszego małżeństwa w przyczepie kempingowej w miejscowości Brzezie w województwie lubuskim. Śledczy wstępnie ustalili, że przyczyną śmierci było zatrucie tlenkiem węgla.

W przyczepie kempingowej przy stawach w miejscowości Brzezie k. Sulechowa znaleziono w niedzielę ciała 72-latka i 70-latki. Na miejsce wezwano policję i pogotowie. Przyjechał również prokurator.

Brzezie k. Sulechowa. Zwłoki małżeństwa w przyczepie kempingowej

Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze poinformowała, że małżeństwo prawdopodobnie zatruło się tlenkiem węgla z włączonego urządzenia grzewczego zasilanego gazem. Według ustaleń policji małżeństwo przyjechało nad stawy łowić ryby.

Barska przekazała, że lekarz wykluczył udział osób trzecich w ich śmierci. – Decyzją prokuratora ciała zabezpieczono do sekcji – powiedziała policjantka.
Dodała, że zmarli byli mieszkańcami Sulechowa. Śledztwo mające wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Marcin Rynkiewicz/News Lubuski/oprac. AK