Zamknij

Auto wypadło z drogi i dachowało na polu. Nie żyje kierowca

05.03.2021 16:11
Brzeziny
fot. Łódzka Policja

Policjanci z Brzezin (woj. łódzkie) i z Łodzi, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 38-letni mężczyzna. Na ul. Waryńskiego w Brzezinach volkswagen golf wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca zmarł pomimo reanimacji.

Brzeziny. O zdarzeniu, do którego doszło w tym mieście w woj. łódzkim, poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Brzeziny. Śmiertelny wypadek. Nie żyje 38-latek

Jak wyjaśnił, do zdarzenia doszło w piątek o godz. 13.45 w Brzezinach na ul. Waryńskiego, która jest odcinkiem drogi wojewódzkiej numer 708. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golfem 38-letni brzezinianin utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, przebił bariery ochronne i wypadł z drogi na pole, gdzie samochód dachował. Pomimo reanimacji 38-latek zmarł.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Droga nie została zablokowana

Radosław Gwis, KWP Łódź

Gwis dodał w rozmowie z dziennikarzami, że okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają brzezińscy policjanci. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP