Zamknij

24-latek zginął w wypadku. Jego samochód uderzył w drzewo

21.11.2021 11:15
Wypadek
fot. KPP Sieradz

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Brzeźnio pod Sieradzem. Zginął w nim 24-letni kierowca bmw, a poszkodowani zostali dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat, którzy trafili do szpitala. 

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 22:30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźnio w powiecie sieradzkim (woj. łódzkie).

Brzeźnio. Śmiertelny wypadek. Nie żyje 24-latek

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni mieszkaniec Sieradza kierujący bmw na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 

Niestety na skutek doznanych obrażeń 24-latek poniósł śmierć na miejscu. Dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają policjanci z komisariatu w Złoczewie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Sieradz