Zamknij

Rowerzysta wjechał wprost pod TIR-a. Jest nagranie wideo z tragedii

12.11.2020 23:51
Zdjęcie ilustracyjne
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Do sieci trafiło nagranie z makabrycznego wypadku, który miał miejsce 23 października 2020 roku. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła pędzącej ciężarówki, transportującej drewno. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Byczyna, w województwie opolskim. 79-letni rowerzysta wjechał wprost pod koła rozpędzonej ciężarówki, która wiozła drewno. Kierowca TIR-a nie miał szans na uniknięcie tragedii. Teraz w sieci pojawiło się nagranie wideo ze zdarzenia. Zarejestrowała je kamera, zamontowano w jednym z samochodów jadących za ciężarówką.

Zobacz także

Do dramatu doszło 23 października br. na drodze krajowej nr 11, niedaleko stacji benzynowej.

Rowerzysta wjechał wprost pod koła ciężarówki. Jest nagranie z miejsca tragedii

Na filmie umieszczonym w Internecie widać samochód ciężarowy z ładunkiem drewna. Pojazd jedzie w kierunku Kluczborka. Da się zauważyć również moment hamowania kierowcy, kiedy ze strony stacji benzynowej nadjeżdża rowerzysta. 79-latek wjechał na trasę pomimo linii ciągłych i jadących samochodów.

Rowerzysta w zderzeniu z TIR-em został ciężko ranny. Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował starszego mężczyznę do szpitala. Niestety, tam 79-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku
RadioZET.pl/Polsatnews.pl/Kluczbork112/Youtube