Zamknij

Zwłoki kobiety wyłowione z rzeki. Musiały znajdować się w wodzie od dłuższego czasu

04.02.2022 12:01

Ciało kobiety wyłowiono w piątek rano z rzeki Brdy w okolicy Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy. Służby nie ustaliły jeszcze tożsamości zmarłej, wiadomo jedynie, że mogła mieć ok. 50-60 lat. 

Policja
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

W piątek ok. godz. 6 z rzeki Brdy na wysokości ul. Mennica przy Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy wyłowiono zwłoki kobiety. Służby ratownicze określiły jej wiek na ok. 50-60 lat.

Bydgoszcz. Zwłoki kobiety wyłowione z Brdy

Jak informuje bydgoska "Gazeta Wyborcza", przy denatce nie znaleziono żadnego dokumentu, co zdecydowanie utrudnia ustalenie jej tożsamości. Wiadomo jedynie, że ciało musiało znajdować się w wodzie od dłuższego czasu.

- Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich - przekazała w rozmowie z "Polskim Radiem PiK" Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. 

Na miejscu pracowali także strażacy oraz zespół ratowników. Teraz policja i prokuratura ustalać będą przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci kobiety. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/bydgoszcz.wyborcza.pl/radiopik.pl