Zamknij

Morderstwo na Śląsku. Nożem zabił chłopaka swojej siostry

Redakcja
19.09.2018 13:00
Morderstwo na Śląsku. Nożem zabił chłopaka swojej siostry
fot. Shutterstock

Policjanci z Bytomia zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo 29-letniego mężczyzny. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

W sobotę przed północą bytomscy policjanci odebrali zgłoszenie od pogotowia, że w jednym z mieszkań przy ulicy Cyryla i Metodego znajduje się mężczyzna z ranami brzucha. Na miejscu, 29-latek, od którego wyczuwalna była woń alkoholu, nie potrafił powiedzieć co mu się stało. 

Również jego 23-letnia partnerka nie wiedziała, co się wydarzyło. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala. Nad ranem lekarze poinformowali, że 29-latek zmarł. Mężczyzna miał rany kłute brzucha.

39-516290

''Na miejsce skierowano grupę operacyjno-procesową. Policjanci przyjęli kilka wersji śledczych, które na bieżąco analizowali i weryfikowali. Stróże prawa ustalili kto może być sprawcą tego zabójstwa'' - podaje śląska policja.

Zobacz także

Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 19-latka. Mężczyzna okazał się bratem partnerki 29-latka. Bytomianin trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

RadioZET.pl/DG