Zamknij

Lidl i Biedronka walczą o klientów. Nowa promocja dyskontów

Redakcja
02.09.2017 11:47
Lidl i Biedronka walczą o klientów. Nowa promocja dyskontów
fot. Biedronka/Lidl

Według wyliczeń ceny masła w Polsce w ciągu roku wzrosły o ponad 70 procent. Lidl i Biedronka postanowiły powalczyć o klientów i przygotowały specjalne promocje na ten produkt. 

Ceny masła drożeją od marca 2017 r. Aktualnie cena 100-kilogramowego bloku kosztuje 2230 zł. O tym, kiedy przestanie drożeć masło pisaliśmy w sierpniu na RadioZET.pl.

Lidl kontra Biedronka. Gdzie kupimy taniej masło? 

Specjalna maślana promocja potrwa do 3 września br. Lidl stawia na zakupy hurtowe. Jeśli klient kupi sześć kostek masła naraz, każda z nich będzie kosztowała 4,99 zł. Oferta niemieckiej sieci sklepów jest reklamowana jako "6 w cenie 5".

Biedronka obniżyła cenę masła do 3,99 zł za 200 g kostkę. Dyskont stawia jednak warunki. Promocyjna cena obowiązuje, gdy zrobimy zakupy za minimum 49 złotych (w limit nie wlicza się masło). Na jeden paragon możemy zakupić wyłącznie trzy kostki masła. 

Z zakupów uprawniających do zakupu masła w promocyjnych cenach wyłączone są napoje alkoholowe za wyjątkiem piwa, wyroby tytoniowe, doładowania do telefonów oraz produkty dla dzieci (głównie mleka Bebilon oraz Nestle NAN).

RadioZET.pl/DG