Zamknij

Ch*** ci w d***. Tak radny odpowiedział na życzenia wielkanocne

Redakcja
04.04.2018 10:00
BOlesławiec Urząd Miasta
fot. YT

Nie wszystkie życzenia wielkanocne powodują radość. Kiedy przewodniczący Rady Miasta Bolesławiec złożył życzenia, jeden z radnych dość dosadnie to skomentował. Miał pecha - mikrofon okazał się na tyle czuły, że teraz jego wulgarnej wypowiedzi może posłuchać cały internet.

"Ch*** ci w d***" - taki komentarz można usłyszeć na nagraniu z obrad Rady Miasta w Bolesławcu. Wulgarne słowa prawdopodobnie są reakcją na życzenia wielkanocne, które obecnym na koniec spotkania złożył przewodniczący.

- Zamykam dzisiejszą sesję. Jednocześnie składam wszystkim wesołych świąt - powiedział przewodniczący.

Pomimo tego, że radny Dariusz Mucha swój komentarz w zasadzie wymruczał to pod nosem, to jego wypowiedź zarejestrował mikrofon. Mało tego. Nagranie trafiło na oficjalny kanał YouTube Urzędu Miasta.

Mucha został zapytany o swoje zachowanie przez portal Bolec.info.

– To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady, Jarosława Kowalskiego. Przykro mi, że moje słowa się nagrały, nie wiedziałem, że mikrofon jest włączony. Nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam – stwierdził.

W rozmowie z TVN 24 radny był już do sprawy bardziej zdystansowany.

 - Niewątpliwie każdy z nas potrzebuje swoistego uwolnienia emocji. Było to uwolnienie emocji dla samego siebie - powiedział telewizji.

RadioZET.pl/Bolec.info/TVN24/maal