Zamknij

Uderzył w budynek, auto stanęło w płomieniach. Kierowca nie żyje

14.08.2022 10:50

Kierowca lexusa zginął w samochodzie, który w nocy zapalił się po zderzeniu z budynkiem przy ul. Kolejowej w Chełmie (woj. lubelskie). Trwa ustalanie tożsamości ofiary podróżującej samochodem na zagranicznych numerach rejestracyjnych, prawdopodobnie angielskich.

Chełm
fot. Policja Lubelska

Do wypadku doszło ok. godz. 1:20 w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Kolejowej w Chełmie. Informacje na ten temat podała w rozmowie z Polską Agencją Prasową kom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Chełm. Uderzył w budynek, auto stanęło w płomieniach

- Na łuku drogi kierujący samochodem osobowym marki Lexus stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi, wjechał na chodnik i uderzył w ścianę murowanego domu. Zaraz po tym samochód się zapalił - przekazała. 

Policjantka dodała, że w trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli wewnątrz samochodu zwłoki osoby, która kierowała tym pojazdem. - Trwa ustalanie tożsamości kierowcy - przyznała, uzupełniając, że był to pojazd na zagranicznych numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej angielskich.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie internetowej lubelska komenda.

Na miejscu wypadku trwały oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wewnątrz domu przebywała rodzina: rodzice i dziecko. Nic nikomu się nie stało. Powiadomiony został również nadzór budowlany - uzupełniła kom. Kamola.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Policja Lubelska