Zamknij

Zaginęła 45-letnia Anna. Potrzebuje pilnej pomocy, jej życie może być zagrożone

21.09.2020 21:09
Zaginiona Anna Dembińska
fot. Zaginieni Cała Poska/Facebook

Zaginęła 45-letnia mieszkanka Chełma, Anna Dembińska - alarmuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Kobieta ostatni raz widziana była 4 września 2020 r. Uwaga: 45-latka może potrzebować pilnej pomocy medycznej, jej życie zaś może być zagrożone. Jest apel o pomoc w poszukiwaniach.

Chełmno. Zaginęła 45-letnia Anna Dembińska. Zaginięcie kobiety nagłośniła m.in. grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska".

Kobieta ostatni raz widziana była w piątek, 4 września 2020 r. 45-latka w godzinach popołudniowych opuściła swój dom w Chełmie, znajdujący się przy ulicy Hrubieszowskiej. Wychodząc z mieszkania, nie poinformowała nikogo z domowników dokąd się wybiera.

Zobacz także

Do dzisiaj nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Wiadomo, że pani Anna ma ze sobą torebkę, telefon komórkowy, portfel oraz dowód osobisty.

Zobacz także

Anna Dembińska przyjmuje na stałe leki, w związku z czym może wymagać pilnej pomocy medycznej. Jej życie i zdrowie może obecnie być w niebezpieczeństwie.

Rysopis zaginionej

Zaginiona Anna Dembińska ma 45 lat i około 175 centymetrów wzrostu. Waży około 85 kilogramów, ma niebieskie oczy i długie włosy w kolorze blond.

"Niestety na chwile obecną nie mamy informacji w co ubrana byłym Pani Anna w dniu zaginięcia" – informują poszukiwacze. Dodają też, że obecnie nie wiadomo również, czy zostało sprawdzone ostatnie miejsce logowania telefonu pani Anny do sieci. Nie też informacji o tym, czy sprawdzono okoliczne szpitale.

Zobacz także

 "Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Lubartowie pod numerem +48 81 852 62 10 lub numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl" – czytamy w komunikacie.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pk/Zaginieni Cała Polska/Facebook