Zamknij

10-letni Ibrahim uprowadzony w Gdyni. Uruchomiono Child Alert

17.02.2020 07:51
Child Alert Policja
fot. Child Alert Policja

W Gdyni zaginął 10-letni Ibrahim. Policja uruchomiła procedurę Child Alert i apeluje o pomoc w poszukiwaniach dziecka. Chłopiec został uprowadzony przez swojego biologicznego ojca, Marokańczyka. Funkcjonariusze ostrzegają, że mężczyzna może być niebezpieczny.

10-latek Ibrahim był widziany po raz ostatni przy ulicy Ledóchowskiego na gdyńskim Obłużu. W nocy z niedzieli na poniedziałek biologiczny ojciec dziecka, Marokańczyk, którego sąd w Belgii pozbawił praw rodzicielskich, pobił 41-letnią matkę Ibrahima, a chłopca siłą wciągnął do samochodu i odjechał w kierunku ulicy płk. Dąbka.

Zobacz także

Child Alert: Zaginął 10-letni Ibrahim

Zaginiony Ibrahim ma około 150 centymetrów wzrostu, ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie ze ściągaczami i czarne buty z odblaskami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Child Alert - co to jest i na czym polega system alarmowy Child Alert?

Numer alarmowy 995

Policja zablokowała drogi i powiadomiła straż graniczną. Apeluje, by "nie działać samemu" i zgłaszać wszystkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego chłopca, na numer alarmowy 995.

Jak podała policja, ojciec chłopca może być niebezpieczny. Porusza się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN.

78-56132_g

RadioZET.pl/Policja