Zakończyła się operacja chłopca, który wypadł z 11. piętra. Stan jest poważny

20.09.2019 07:38
Dziecko spadło z jedenastego piętra
fot. Shutterstock

Stan chłopca jest poważny. Operacja zakończyła się o godz. 1.00 w nocy. Prawdopodobnie cały czas jest on w stanie śpiączki farmakologicznej. Wiadomo, że chłopiec doznał rozległych obrażeń.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Lekarze mówią o cudzie, że dziecko przeżyło upadek z takiej wysokości. Być może upadek zamortyzowało to, że chłopiec spadł na trawnik.

4-letni chłopiec w chwili wypadku był sam w mieszkaniu. Jego matka wyszła na chwilę wyrzucić śmieci. Gdy wróciła, okno było otwarte.

Zobacz także

„Chłopiec żyje, został w bardzo ciężkim stanie odwieziony do szpitala dziecięcego w Toruniu” – informowała przed godziną 19 kom. Marta Nawrocka z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Po godzinie 21 przekazała informację o tym, że dziecko zostało wprowadzone w stan śpiączki farmakologicznej, ale wstępne badania nie wskazywały na poważne urazy. „W wielu rozmowach w tej sprawie pojawia się słowo »cud«” – mówiła wówczas przedstawicielka policji. Później nastąpiło pogorszenie stanu chłopca.

Zobacz także

Zaznaczyła, że policja ustala okoliczności zdarzenia i na razie nie można jeszcze mówić o żadnych ewentualnych zarzutach wobec kogokolwiek.

RadioZET.pl/PAP/ Michał Dzienyński