Zamknij

Tragedia w wigilijny wieczór. Trzy osoby ranne, pies nie przeżył wypadku

25.12.2021 11:55

Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku samochodowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 142 między Szczecinem a Chociwelem (woj. zachodniopomorskie). Niestety, zderzenia dwóch aut nie przeżył jadący w jednym z nich pies. 

Wypadek
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Do wypadku, o który informuje lokalny serwis stardard.naszemiasto.pl, doszło w Wigilię ok. godz. 23 na tzw. chociwelce, czyli drodze wojewódzkiej nr 142 Szczecin - Chociwel.

Chociwel k. Stargardu. Wypadek na DW 142. Trzy osoby ranne, nie żyje pies

Szczegóły zdarzenia w rozmowie z portalem przekazała mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki hyundai 36-letni mężczyzna, jadąc w kierunku Szczecina, wykonując manewr wyprzedzania, doprowadził do czołowego zdarzenia z jadącym z przeciwnego kierunku fordem mondeo, kierowanym przez 42-letniego mężczyznę - powiedziała policjantka.

Wszystkie trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu - kierowca hyundaia oraz prowadzący i pasażerka forda - trafili do szpitala. W tym drugim aucie podróżował także pies, który niestety nie przeżył wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/stargard.naszemiasto.pl