Zamknij

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Ewakuowano kilka osób, dwie są pod gruzami

10.06.2020 18:55
Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Ewakuowano kilka osób, dwie są pod gruzami
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w miejscowości Chodel (województwo lubelskie). 5 osób zostało ewakuowanych, dwie natomiast poszukiwane są pod gruzami – informują lokalne media. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w miejscowości Chodel (woj. lubelskie) miał miejsce w środę po godzinie 16.00 – eksplozji uległ budynek znajdujący się przy ulicy Polnej. Na miejscu trwa akcja ratunkowa – informuje Lublin112.

Zobacz także

Jak z kolei przekazała Polska Agencja Prasowa, pod gruzami najprawdopodobniej znajduje się jeszcze dwójka ludzi. Pięcioro mieszkańców budynku ewakuowano.

Zobacz także

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym

Obecnie straż pożarna przeszukuje gruzowisko. W akcji biorą udział strażacy z powiatu opolskiego, a także zastępy z Lublina. Według relacji lokalnych portali, do poszukiwań dołączy wkrótce specjalistyczna grupa poszukiwawcza. W sieci pojawiło się nagranie z miejsca akcji.

Zobacz także

Jak czytamy, w wyniku eksplozji dom został bardzo poważnie uszkodzony. Nie jest też pewne, ile dokładnie osób może znajdować się pod gruzami.

 

RadioZET.pl/lublin112/PAP